You are currently viewing Próg Paczkowy w Klubie Letteringuje

Próg Paczkowy w Klubie Letteringuje

Cześć, przyszłam dziś napisać słów parę o Klubie, a właściwie to przyszłam “głos” oddać dwóch super babkom z Klubu właśnie!

Czasami ciężko idzie samej sobie prawić komplementy czy napisać coś, nie obiektywnego – z dystansem 🙂 Szczególnie, kiedy to coś tak bliskie mojemu sercu jest! Klub Letteringuje – miejsce w sieci – dla ludzi, z ludźmi, z nimi, dla nich 😉 ciągle w fazie testów, ciągle ulepszając – ale w końcu to takie jedyne miejsce w sieci – Klub dla miłośników Letteringu!

ale oddaję głos dziewczynom, to jak ja o Klubie piszę, to tu: zakładka o Klubie

Edyta:

Hej Literkowicze ! Opowiem trochę o Klubie Letteringuje, w którym jestem już od roku.  

Co w nim jest takiego ciekawego? Wiele opcji i wiele możliwości! Każdy z nas w ramach Klubu może rozwijać swoją literkowo-pisakową miłość! Tworzymy super społeczność, w której wzajemnie się wspieramy (bo nie oszukujmy się, NAM też się czasem nie chce ćwiczyć :)), dyskutujemy o wartych uwagi pisakowych nowościach, i o tych niewartych uwagi również… :D, ale przede wszystkim uczymy się nowych rzeczy i chwalimy swoimi postępami, bo kto inny zrozumie nas lepiej niż drugi pisakowy freak 🙂

Każdy miesiąc w Klubie poświęcony jest innej tematyce, technice czy umiejętności. I tak w ostatnim roku mieliśmy np: wodne literki, BLENDOWANIE, nowe kroje liter, a także pisanie stalówką lub piórem wiecznym w ramach przygotowania do Inktobera, ale najlepszy jest zdecydowanie GRUDZIEŃ, czyli miesiąc naszej Klubowej, prezentowej wymianki! 

Ostatnio, w Klubie pojawiły się też dwa nowe progi subskrypcji, jeden w cenie 9 zł dla osób, które nie mają dużo czasu na pisakowe zabawy oraz próg PACZKOWY! Należąc do tego progu, raz w miesiącu, otrzymujemy paczkę z niezbędnymi materiałami i „przydasiami” nawiązującymi do tematu miesiąca. Taka paczka to zawsze niespodzianka dla nas, nie mamy pojęcia co znajdziemy w środku, a Patrycja jest jak wiemy kreatywna i „umie w paczki” :D. 

We wrześniu ćwiczyliśmy krój liter „drobnostka”, który tylko dla członków Klubu był dostępny przedpremierowo, oczywiście bez dodatkowych opłat. Otrzymaliśmy wzorniki, a PACZKOWI subskrybenci dostali także: stalówkę, obsadkę, tusz, notes do kaligrafii SMLT i pióro wieczne, które zrobiło w naszym Klubie furorę. Drobnostkę ćwiczyliśmy pilnie, prawie codziennie 🙂 

Zapisy do naszego Klubu są otwarte, zapraszamy każdego pisakowo-stalówkowego wariata, który czuje się osamotniony w swojej pasji. Oferujemy wsparcie, dobry humor i naukę nowych umiejętności! Nie zastanawiaj się, dołącz do nas! 

a co o Klubie powie Paulina?

Próg klubowy z paczką jest dla mnie świetnym rozwiązaniem. Zasada jest taka, że na początku miesiąca dostajemy fizyczny pakiet akcesoriów, które są tematycznie dopasowane do konkretnego miesiąca działań w klubie.

W październiku (najfajniejszym miesiącu literkowym w roku) tematem miesiąca są aktywności związane z #inktober – globalnym wyzwaniem, w ramach którego na każdym dzień miesiąca podawany jest temat, a zadaniem artystów z całego świata jest wykonanie obrazka kojarzącego się z hasłem jednoznacznie. 

U Patki dodatkowo w tym roku mamy #letterINKuje – klubowe hasła na październik, które każdy z członków klubu mógł zgłaszać.

Gdy świat instagrama kręci się wokół tuszu, haseł i ogólnego twórczego szału, łatwo jest nieco się pogubić, dlatego właśnie paka od Patki jest świetnym drogowskazem!

Co zrobić, aby być równie obdarzonym jak ja? Zapisać się do klubu Letteringuje na Patronite i wybrać próg subskrypcyjny 79zł! Próg ten bardzo opłaca się klubowiczom, którzy już należą lub chcieliby należeć do progu 39zł, gdyż otrzymane od Patki materiały plastyczne są wartości zbliżonej do opłaty za cały próg, przy jednoczesnym posiadaniu wszystkich benefitów za niższe progi.

Wiem już, że dokonałam bardzo dobrej decyzji wskakując na ten level, a comiesięczna paczka dostarcza mi dodatkowej dawki endorfin podczas otwierania, a przecież właśnie o to w życiu chodzi ;).

Jeśli Cię to kusi – to bardzo dobrze. Dołącz do nas!

Ja ze swojego miejsca dziękuję dziewczynom za napisanie tych słów! Myślę, że nic tak bardzo nie buduje mnie od środka jak właśnie Ci ludzie, którzy są wokół i razem ze mną dzielą pasję, współtworzą i inspirują mnie do powstawania co rusz to nowych rzeczy 🙂 Dzięki! i do zobaczenia!

Dodaj komentarz