Twórzmy razem piękne rzeczy!

Klub Letteringuje stworzyłam dla osób szukających kreatywnego hobby. Dla osób, które chcą w zgranej społeczności wspierać się i motywować w tworzeniu oraz w nauce nowoczesnej kaligrafii – niezależnie od obecnego poziomu zaawansowania.

Co robimy w Klubie Letteringuje?

Klub to przede wszystkim wspólna nauka brush letteringu, ale także miejsce pełne fantastycznych ludzi otwartych na twórcze relacje.

W Klubie Letteringuje:

 • spotykamy się regularnie na tematycznych live’ach, podczas których mówię Wam o letteringu, pokazuję różne techniki i wspólnie uczymy się nowoczesnej kaligrafii i nie tylko;
 • możesz wracać do poprzednich live’ów, które zapisuję specjalnie dla członków klubu;
 • otrzymasz dostęp do naszej szalenie kreatywnej grupy na Discordzie;
 • dostaniesz zniżkę na zakup materiałów do letteringu i kaligrafii z mojego sklepu;
 • rozwijamy swoje zdolności manualne i artystyczne, niezależnie od poziomu zaawansowania – w klubie jest przestrzeń zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych;
 • otrzymujesz ode mnie paczki z przydasiami do brush letteringu;
 • możesz wspierać moje działania, a ja raz w miesiącu odwdzięczę Ci się plakatem lub innym stworzonym przeze mnie arkuszem, który samodzielnie wykonasz a następnie ozdobi on np. Twoje ściany.

Co ważne – to Ty wybierasz, do których korzyści masz dostęp!

Chcę dołączyć do Klubu Letteringuje!

 

Poznaj mnie!

Jestem Patka i tworzę Klub Letteringuje, bo kocham literki, uwielbiam uczyć Was pisania i z radością obserwuję, jak tworzycie swoje małe i duże dzieła pod moimi skrzydłami.

Tworzę od… zawsze, ale w Internecie działam od 2016 roku, prowadząc profil Letteringuje na Instagramie – na tym koncie dzielę się z Wami zarówno moimi pracami, jak i letteringowymi tutorialami, ćwiczeniami kaligrafii nowoczesnej, informacjami o swoich produktach i warsztatach. Hashtag #letteringuje zaprowadzi Cię zarówno do prac moich, jak i moich warsztatowiczów, kursantów i klientów, którzy naprawdę mają się czym chwalić – bo tworzą z moją pomocą fantastyczne rzeczy!

Prowadzę sklep z artykułami do brush letteringu – w Pracowni Patki znajdziesz zarówno pióra, brush peny i inne pisaki, jak i moje autorskie produkty do nauki kaligrafii nowoczesnej: zeszyty ćwiczeń, e-booki, wzorniki, notesy i szablony.

Nauczę Cię kaligrafii

Od 2017 roku uczę innych jak ładnie pisać i jak odpoczywać przy literach – prowadzę warsztaty w całej Polsce, pokazując Wam magię brush letteringu i innych technik nowoczesnej kaligrafii. Uczestniczki i uczestnicy moich warsztatów wychodzą z naszych spotkań z uśmiechami oraz własnoręcznie przygotowanymi pracami, a bardzo często również z nowym kreatywnym hobby, które zostaje z nimi na lata.

Ciebie również mogę zarazić miłością do literek i tworzenia – wystarczy, że dołączysz do Klubu Letteringuje i będziesz współtworzyć tę kreatywną przestrzeń razem ze mną i innymi osobami w naszej twórczej społeczności.

 

Jak dołączyć do Klubu Letteringuje?

Klub Letteringuje to nic innego, jak społeczność kreatywnych osób wspierających moje działania w serwisie Patronite. Aby dołączyć do Klubu, wybierz na Patronite próg wsparcia, który jest dla Ciebie odpowiedni. To właśnie od wybranego progu zależy pakiet korzyści oraz miesięczny koszt uczestnictwa w Klubie.

Najniższy próg wsparcia dla mojej pracowni to tylko 9 złotych miesięcznie! W tym wariancie otrzymujesz ode mnie raz w miesiącu szablon do brush letteringu wraz z tutorialem video. 

Im wyższy próg wybierzesz, tym więcej korzyści otrzymasz z uczestnictwa w Klubie Letteringuje. Najbardziej rozbudowany wariant da Ci dostęp do:

 • tematycznych live’ów,
 • grupy na Discordzie,
 • zniżki na moje produkty i darmowej wysyłki,
 • comiesięcznej paczki akcesoriów i przydasi do brush letteringu,
 • comiesięcznych konsultacji 1:1!

Chcę poznać więcej informacji o Klubie Letteringuje

 

Czy Klub Letteringuje to miejsce dla mnie?

Jeśli nie masz pewności, czy mój Klub jest miejscem dla Ciebie, zastanów się, ile czasu poświęciłaś sobie (i tylko sobie!) w ostatnich dniach, tygodniach, miesiącach… Te słowa adresuję do kobiet, bo wiem, że to właśnie Wy – studentki, młode mamy i dziewczyny szukające swojej drogi – w codziennym pędzie najczęściej odsuwacie własne potrzeby na dalszy plan.

Kilka lat temu byłam w miejscu, w którym jest teraz wiele z Was: zastanawiałam się, co dalej, chciałam tworzyć, szukałam swojego miejsca i kreatywnego hobby, które pozostanie ze mną na dłużej. Litery pokochałam od pierwszego wejrzenia. Teraz prowadzę firmę, rozwijam swoją brush letteringową markę i wiem, że czas na własne pasje i na odpoczynek jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu.

 

Możesz dołączyć do Klubu Letteringuje na próbę, na miesiąc lub dwa – a jeśli pokochasz literki tak, jak ja, po prostu zostaniesz z nami na dłużej! Wykupienie dostępu do Klubu do niczego Cię nie zobowiązuje – w każdej chwili możesz zrezygnować lub zmienić próg wsparcia.

To co, próbujemy? Pozwól mi wprowadzić Cię w twórczy świat brush letteringu. Dołącz do Klubu Letteringuje, rozwiń swoją kreatywność i znajdź wreszcie kilka chwil dla siebie! Z radością Ci w tym pomogę.

Co uczestnicy mówią o Klubie Letteringuje!