Cześć, jestem Patka.
Od 2017 roku uczę innych jak pięknie pisać i jak odpoczywać przy literach. Moim celem jest prowadzenie Klubu Letteringuje, który łączyć będzie ze sobą ludzi, którzy chcą odpoczywać przy literach i dzielić swoją pasję z innymi.

Pozwól, że przedstawię Ci mój świat. Mówię o sobie, że mam duszę artystki zamkniętą w filozoficznej otchłani. Możliwe, że jesteś teraz w takim etapie życia, że poszukujesz nowej pasji. Jakiegoś hobby czy zajęcia, które pozwoli ci się zrelaksować? Dobrze to znam. Była tam kilka lat temu. Chcesz to zmienić? Trafiłeś/aś idealnie.

Działam kreatywnie na instagramie @letteringuje od 2016 roku oraz w sieci https://pracowniapatki.pl rozwijając markę oraz swoją firmę. Znajdziesz u mnie mnóstwo kreatywnej wiedzy oraz literkowe rzeczy, mój hastag #letteringuje na instagramie i strona internetowa to miejsce ogromnej inspiracji. Zrzeszam ze sobą kaligrafujące osoby i pokazuję jak znaleźć nawet te kilka minut dziennie dla siebie, na relaks i odpoczynek; a przy okazji uczymy się nowych rzeczy. Jeżdżę po Polsce z warsztatami oraz prowadzę, różne szkolenia w formie online. Pokazuję, że Letteringuje to nie tylko piękne pisanie.

Tworzę miejsce, które jest w przystępnej cenie, oraz dla każdego, kto chce kaligrafować czy letteringować z grupą! Niezależnie od miejsca, w którym się teraz znajduje. Nie tylko miejsce fizyczne na Ziemii mam tu na myśli. Myślę również o poziomie zaawanswowania w literki

Co miesiąc pojawiać się będą nowe rzeczyKlub Letteringuje to nie tylko wsparcie mojej działalności, ale i możliwość uczenia się kaligrafii, letteringu i spędzania przyjemnie czasu wolnego.

Dla kogo jest Klub?

Zarówno dla początkujących, jak i tych już bardziej zaawansowanych. To miejsce dla każdego poszukującego nowego hobby, pasji czy relaksuNie musisz potrafić rysować czy mieć zdolności manualnychLettering jest niesamowity, bo każdy z odrobiną mojej pomocy może stworzyć dzieło! Ponadto zostając moim Patronem otrzymasz zniżkę do sklepu na zakup materiałów, dostęp do grupy na Discordzie, gdzie poza spotkaniami i rozmowami dziać się będzie magia!

Co otrzymasz w ramach Klubu?

W zależności od wybranego progu będziemy się spotykać na livach dwa razy w miesiącu, na 1,5-2 godziny i wspólnie uczyć się aktualnego tematu. Jeśli nie możesz być na spotkaniu, nic nie tracisz. Będziesz mieć dostęp do filmów, w każdym momencie. Istnieje też próg gdzie możesz wykupić sam dostęp do materiałów, oraz filmu instruktażowych nagranych z liva. To ty wybierasz co najbardziej Cię kręci w danym momencie.

 

KLUB TWORZYMY WSPÓLNIE I NADAJEMY JEMU TOR

Aktualne tematy ma 2023 rok znajdzie pod tym linkiem: kalendarz

Ja na początku miesiąca np. w pierwszy poniedziałek czy sobotę miesiąca zrobię live dla wszystkich Klubowiczów – live organizacyjny wraz z postem organizacyjnym i wysyłką maila z linkami – omawiam co będziemy robić w danym miesiącu, jakie materiały będą nam potrzebne dodatkowo które każdy musi zorganizować we własnym zakresie (oczywiście można w moim sklepie korzystając ze specjalnej zniżki), mówię kiedy widzimy się na live głównym oraz kiedy nagranie zostanie udostępnione. Planuję zorganizować to w ten sposób, że nasze spotkanie na żywo podczas którego uczyć będziemy się danego tematu – będzie mniej więcej w połowie miesiąca (np drugi piątek czy sobota miesiąca) tak by na spokojnie został czas na naukę danego stylu, literek, wykonanie zadań, pytania itp. do końca danego miesiąca. Ja również będę przygotowywać dla was konkretne karty pracy, np. wzorniki do ćwiczeń danego kroju, techniki czy stylu. Opisy produktowe i wraz z wami tworzyć będę posty na konto Letteringuje z testów różnych produktów do Letteringu i kaligrafii.

Chciałabym by Klub pobudził w was kreatywność, zaangażował w kreację, tworzenie i dał odskocznię od codzienności. Niech klub będzie wyzwaniem ale i miejscem spełniania swoim pasji, odkrywania swoich mocnych stron i miejscem gdzie bezpiecznie się zrelaksujesz. W głębi serca marzę również o zjazdach, wspólnych klubowych wyjściach na wystawy czy wspólne chlapanie farbą o zachodzie słońca 😀 rozmarzyłam się, hehe

Co jeszcze cię czeka, wspierając mnie?

Stworzyłam też próg dla osób, które nie koniecznie chcą się uczyć, wspólnie letteringować, ale chcą wspierać moje działania. Dla takich osób przewidziałam co miesięczny plakat/obrazek, który mogę wysłać w formie PDFa i/lub za zwrot przesyłki wysłać fizyczny plakat/obrazek.
 

Co uczestnicy mówią o Klubie Letteringuje!