You are currently viewing ZAPLANUJ SWÓJ ROK Z LETTERINGUJE

ZAPLANUJ SWÓJ ROK Z LETTERINGUJE

Czy masz już gotowy kalendarz na 2022 rok? Robisz sama swój Bullet Journal czy korzystasz z gotowców? 🙂

Chciałabym Ci w tym pomóc. Jak?

Po pierwsze – Jak nie masz nic

Mam dla Ciebie zestaw do Bullet Journal

Zestaw startowy do Bullet Journal a w nim: Notatnik w kropki, notes do bullet journal z serii Express Yourself – notatnik z autorskiej kolekcji marki Bazgrołki. Zeszyt w kropki to 120 kartek papieru o gramaturze 100g, zadrukowanego szarymi kropeczkami. Doskonale się sprawdzi do prowadzenia Bullet Journal, wedding plannera, travel journal czy przepiśnika! Pozostałe składowe zestawu: – cienkopis SAKURA Pigma Micron w kolorze czarnym – doskonały do tworzenia cienkich, prostych linii oraz odręcznego pisma (np. Monoline) – 1 x brush pen Pentel Touch – Sign Pen z delikatną, elastyczną końcówką. Idealny do kaligrafii, świetny dla osób początkujących. Końcówka umożliwia zmienną szerokość linii pisania – 1x brush pen Zebra Mildliner – to coś więcej niż brush pen, to też zakreślacz bo używać go można bardzo kreatywnie. Posiada dwie końcówki; jedną pędzelkowatą do kaligrafii i cienką okrągłą do pisania lub podkreślania a jego największą i najbardziej cenioną cechą jest subtelny pastelowy i delikatny kolor – wzorniki do BuJo a w nich: wprawki, alfabet oraz przykładowe słowa używane do Bullet Journal, typu dni tygodnia, miesiące, habbit tracker itp. Łącznie ok 20 stron wydrukowanych w formacie A4. – Letteringuje Bullet Journalowe wzorniki– produkt cyfrowy wysyłany na maila

>> Zobacz zestaw <<

Po drugie – narzędzia

W sklepie znajdziesz wszelkiego rodzaju narzędzia, które przydać mogą Ci się do kreatywnej zabawy z planerem, Od zeszytów w kropki, przez cienkopisy w różnych rozmiarach, zakreślacze, brush peny, pisaki kropkowe czy piórniki oraz kubki na kawę.

>> sprawdzam narzędzia <<

Po trzecie – wzorniki do nauki pisania

Mogą to być wzorniki tematyczne z propozycjami haseł, które najczęściej wykorzystuje się w planowaniu, uzupełnianiu swoich BuJo.

Stworzyłam te arkusze, by Twój bullet journal wszedł na wyższy level. Dzięki kilku inspiracjom i regularnym ćwiczeniom ręki planowanie stanie się dla Ciebie przyjemniejsze.

Wzorniki zawierają słowa, wyrażenia przydatne do planowania, takie które ułatwią Ci codzienne zapiski w swoim Bujo. Znajdziesz w środku m.in. dni tygodnia, po polsku i po angielsku, miesiące, śledziki, trackery itp.

łącznie 65 słów/wyrażeń – każde napisane na 8 różnych sposobów: – 3 pod małe brush peny typu: Pentel TouchTombow Fudenosuke, Zebra Brush Pens, itp. metoda Brush Lettering Podstawy (zobacz alfabet), Bounce Lettering (zobacz alfabet), Flourishing (zobacz alfabet) – 3 pod duże brush peny typu: Brushmarker ProEcoline Brush PenBrushablesZebra Mildliner itp. – 2 pod cienkopisy, długopisy czy pióra metodą monoline lettering (zobacz alfabet), faux calligraphy

łącznie 92 strony

Dodatkowo we wzornikach znajdziesz kilka stron inspiracji i podpowiedzi jak można moje wzorniki wykorzystać do prowadzenia swojego Bullet Journal’a.

>> wskakuję po wzorniki <<

Oprócz tematycznych wzorników z czystym sumieniem mogę polecić Ci również arkusze z alfabetami do nauki pisania, tak, byś już każde słowo napisać mogła bez pomocy 🙂

Wzorniki “Podstawy” Brush Lettering

Chcesz nauczyć się pięknie kaligrafować litery Brush Pen’em? Chcesz nauczyć się jak pisać litery w Brush Letteringu? Kup gotowe szablony do nauki literek dla początkujących.

Przygotowałam dla Ciebie prosty alfabet pod małe i duże pisaki. Każda literka na osobnej stronie do przećwiczenia przez Ciebie. Szablony idealne dla osób początkujących. Aż 120 stron wzorników.

W środku znajdziesz: – dwa kroje alfabetu, jeden pod cieńsze końcówki brush penów, oraz drugi pod grubsze. – 2 arkusze cyferek – łączenie każdej literki z każdą na kilkunastu stronach pod cienkie i grube brush pen’y

Łącznie stron: 43, 77 lub 120 stron

Możesz w nich pisać m.in.: – Pentel Touch – Brushmarker PRO – Ecoline Brush Pen

Oprócz tego Tombow Fudenosuke, sipa, Brush Pen pigma, Kuretake Bimoji itp.


Jeśli chcesz poznać tajniki, dowiedzieć się o co chodzi w tym wszystkim, co i jak, co to jest Brush Lettering polecam zacząć od eBooka o Hand Letteringu albo zeszytu ćwiczeń do Brush Letteringu.

Wzorniki “Monoline”

8 róznych propozycji na jedną literkę jak urozmaicić swoje linie. Propozycja dla cienkopisów, długopisów czy piór – idealnie do wykorzystania w Bullet Journal lub Scrapbookingu do wypisywania zaproszeń i bilecików itp.

Wzorniki “Faux Calligraphy”

Kolejnym krokiem w nauce Letteringu to fejkowa kaligrafia. Jak zwrócisz uwagę dodaję dodatkowe linie do Monoline. Tutaj mamy pewną zasadę. Imitujemy zasady Brush Letteringu czy pisania stalówką, np. w Copperplate, czyli w górę cienka w dół gruba linia. Możemy ją pogrubić i zamalować, możemy zostawić pustą w środku, dodać kreseczki czy np. zamalować innym kolorem.

Arkusze do przećwiczenia tego stylu znajdziesz również weBooku z arkuszami do ćwiczeń o „Hand Letteringu”

Dodaj komentarz