BrushBOX – kreatywne pudełko i wyjątkowy kurs

A gdyby tak… poznać fantastycznych ludzi, nauczyć się czegoś nowego w brush letteringu i stworzyć coś pięknego? Nie musisz martwić się narzędziami ani materiałami do pracy – stworzę zestaw idealnie dobrany do Twoich potrzeb. Przygotuję dla Ciebie BrushBOX!

BrushBOX to pudełko kreatywnych przydasi i wyzwanie, wokół którego tworzymy cudowną społeczność. Już tłumaczę, o co chodzi…

BrushBOX to nie tylko zestaw do kaligrafii w pudełku – to cykliczne wydarzenie, podczas którego kupujesz ode mnie zarówno niezbędne przybory i materiały, jak i dostęp do tematycznego kursu brush letteringu. Wyzwanie wraz organizuję raz na kwartał. W trakcie jego realizacji wykorzystasz rzeczy z pudełka. Tak to wygląda w harmonogramie – spójrz:

 1. Przedsprzedaż (2 tygodnie)
 2. Oficjalna sprzedaż (3 tygodnie)
 3. Kompletowanie i wysyłka pudełek
 4. Kurs i wspólna zabawa z tworzeniem (2 tygodnie)

Teraz pokażę Ci, na czym polegają poszczególne etapy tej zabawy z nowoczesną kaligrafią dla dorosłych i nie tylko. Wyjaśnię też, jak kompletuję poszczególne pudełka – bo musisz wiedzieć, że każdy BrushBOX jest kompletowany indywidualnie na podstawie ankiety wypełnianej przez uczestniczki i uczestników wyzwania!

Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj film, w którym wyjaśniam, czym jest BrushBOX!

 

Przedsprzedaż

Przedsprzedaż trwa 2 tygodnie. Na tym etapie możesz kupić pudełko oraz dostęp do kursu w niższej cenie. Będzie to dla Ciebie mystery box – nie wiesz, co dokładnie znajdzie się w pudełku i nie znasz jeszcze tematu kursu.

Jakie są zalety zakupu w przedsprzedaży?

 • Niższa cena
 • Fantastyczna niespodzianka przy otwieraniu pudełka
 • Pierwszeństwo podczas wysyłki

 

Oficjalna sprzedaż

Gdy rozpoczyna się główny etap sprzedaży, zdradzam już najważniejsze informacje o brush letteringowym wyzwaniu, w którym weźmiesz udział. Kupując paczkę na etapie oficjalnej sprzedaży, znasz już temat kursu, moje inspiracje, a także listę produktów, które mogą znaleźć się w Twoim pudełku.

Gdy zamówisz BrushBOX – na etapie przedsprzedaży lub sprzedaży głównej – otrzymasz ode mnie e-mail z ankietą. Wypełnij ją, bym mogła przygotować dla Ciebie pudełko dopasowane do Twoich umiejętności, potrzeb i kreatywnych pomysłów.

 

Kompletowanie i wysyłka pudełek

Po otrzymaniu zamówień zapoznaję się z ankietami i na ich podstawie kompletuję zawartość Waszych pudełek. Może się zdarzyć, że każde pudełko w konkretnej edycji będzie wyjątkowe, mogą się też zdarzyć pudełka podobne do siebie – wszystko zależy od Was, uczestników i uczestniczek wyzwania.

BrushBOX to swego rodzaju zestaw do kaligrafii – ćwiczenie brush letteringu i innych nowoczesnych technik kaligraficznych będzie dla Ciebie przyjemnością, ponieważ zestaw, który otrzymasz, zostanie przeze mnie dopasowany zarówno do Twoich potrzeb i umiejętności, jak i do tematyki konkretnej edycji wydarzenia.

Co najczęściej znajdujecie w pudełkach?

 • brush peny,
 • cienkopisy,
 • farby i pędzelki,
 • notesy,
 • zeszyty ćwiczeń,
 • wzorniki i szablony,
 • różnego rodzaju przydasie: skrawki materiałów, wycinki z gazet, drobne elementy z drewna, ozdobne papiery, naklejki i inne wspaniałe rzeczy.

A co Ty znajdziesz w swoim pudełku?

 • Jeśli zamawiasz BrushBOX na etapie przedsprzedaży, to potraktuj go jak mystery box, bo będzie to dla Ciebie absolutna niespodzianka!
 • Jeśli zamawiasz BrushBOX na etapie oficjalnej sprzedaży, znasz już tematykę wyzwania, więc możesz spodziewać się tematycznych materiałów czy narzędzi do technik, które będziemy eksplorować.

 

Kurs i wspólna zabawa z tworzeniem

Wraz z pudełkiem otrzymasz ode mnie dostęp do prywatnego konta na Instagramie, gdzie będziemy bawić się twórczo przez całe wyzwanie. Poznasz inne osoby biorące udział w kursie i wszyscy lepiej się poznamy. Będziemy się również wzajemnie motywować!

W ramach kursu będę Ci również udostępniać filmy instruktażowe na YouTube – to one będą podstawą kursu.

 

BrushBOX – czy to dla mnie?

Jak widzisz, BrushBOX to nie tylko zestaw do kaligrafii – to warsztaty kreatywne dla dorosłych i nastolatków. Warsztaty, podczas których mieszamy świat online ze światem realnym. Dzięki Internetowi możemy się poznać, dzięki Internetowi mogę przekazać Ci swoją wiedzę… Ale brush letteringu uczysz się na żywo, mając przed sobą BrushBOX – pudełko pełne narzędzi i materiałów, na których możesz pracować, odprężając się i ucząc się czegoś nowego.

Tworząc tę inicjatywę, myślałam przede wszystkim o osobach, które mają już za sobą pierwsze kroki w brush letteringu lub innych technikach nowoczesnej kaligrafii. Ćwiczenia, które tworzę podczas kursu, zakładają bowiem, że znasz pewne podstawy techniczne. BrushBOX jest więc dla Ciebie stworzony, jeśli masz za sobą już jakieś warsztaty kaligraficzne lub próby brush letteringu w domowym zaciszu.

Jeśli jednak brush lettering jest Ci jeszcze zupełnie obcy, ale bardzo chcesz zamówić BrushBOX – zachęcam Cię do dodatkowego zamówienia np. mojego zeszytu ćwiczeń Brush lettering dla każdego – gdy wykonasz wszystkie ćwiczenia, BrushBOX sprawi Ci ogromną radość!

 

BrushBOX – aktualna edycja – WIOSNA 2024

Przedsprzedaż

od 20 kwietnia do 5 maja 2024

Oficjalna sprzedaż

od 6 maja do 9 czerwca 2024

Wysyłka pudełek

od 14 do 16 czerwca 2024

Wspólna zabawa podczas wyzwania

od 22 do 30 czerwca 2024

 

Ile kosztuje BrushBOX?

Cena w każdej edycji jest inna, bo zależy m.in. od tematu kursu. Możesz jednak założyć, że za swój spersonalizowany BrushBOX z dostępem do wyzwania zapłacisz ok. 300 złotych – nieźle, jak za dwa tygodnie kreatywnej zabawy w fantastycznym gronie i wszystkie niezbędne materiały, prawda? 😊

Zobacz poprzednie edycje

Pani Naturalska
Pani Naturalska
Czytaj więcej
Zawartość boxa bardzo mi się podoba. Wszystkie kartki już zapisałam, a markery były dla mnie nowością. Poznałam ciekawe nowe pisaki. Wszystko się przyda!
Magda
Magda
Czytaj więcej
Edycja wiosenna wymiotła! Box przepiękny, a do tego masa materiałów online, filmów instruktażowych, z których swobodnie można korzystać jeszcze długooo po zakończeniu edycji wiosennej. Zdecydowanie warte swojej ceny! Mega kreatywne wyzwanie, jedno z lepszych w jakim miałam okazję brać udział. Na pewno wrócę po edycję na lato!
Stejliwejli
Stejliwejli
Czytaj więcej
Polecam ! Do fanów brushboxa dołączyłam od edycji wiosennej 2022 i żałuję, że tak późno! Cała oprawa jak i zawartość boxa jest świetnie przemyślana i dopracowana 🙂 masa przydatnych materiałów. Bardzo podoba mi się opcja personalizacji - podajesz kolory, które lubisz i co już posiadasz w swoich zbiorach. Ogromną zaletą jest to, że Patka nie zostawia Was z niespodziankami z boxa tylko pokazuje jak je kreatywnie wykorzystać oraz jest Waszym twórczym wsparciem. Nie czekajcie - dajcie się zaskoczyć 🙂
Andzia
Andzia
Czytaj więcej
Edycja letnia BOXA była super! Świetne kreatywne zadania do wykonania a w boxie bardzo przydatne produkty 🙂 jeśli ktoś się zastanawia to niech sprobuje w kolejnej jesiennej edycji bo warto ♡
Dorota
DorotaKalendarz Adwentowy
Czytaj więcej
Cudo! Jestem mega zadowolona, zrobiłam sobie prezent adwentowy z kalendarza i nie mogę się nacieszyć! Świetne produkty, wspaniałe opakowanie i mnóstwo pozytywnych niespodzianek w środku. Polecam na na prezent dla bliskiej osoby - w tym siebie.
Dominika
Dominikakalendarz Adwentowy
Czytaj więcej
Kalendarz adwentowy był moim pierwszym brushBOXem i na pewno nie ostatnim 🙂 Już samo opakowanie zaskakiwało a każdy dzień przynosił nową niespodziankę, na którą czekałam z niecierpliwością 🙂 Przemyślana,spersonalizowana zawartość. Dostałam nie tylko 24 dni świetnej zabawy ale także nową pasję, bo chyba już tak mogę o tym powiedzieć 🙂 Polecam, naprawdę warto sobie lub komuś bliskiemu sprawić taki prezent.
Justi Pe
Justi Pe
Czytaj więcej
Każdy Brushbox jest starannie przygotowany, ładnie zapakowany. Patka nie daje się nudzić, przygotowując w każdym boxie ciekawe wyzwanie.
Poprzedni
Następny

Zobacz nagranie ze spotkania Live nt. wiosennej edycji BrushBOXa, LIVE nt letniej edycji zaplanowany jest na 6/7 maja - zdradzę wtedy szczegóły naszej wspólnej letniej zabawy!

.

Bądź z BrushBOXem na bieżąco !