You are currently viewing Planowanie wyjazdu w Bullet Journal

Planowanie wyjazdu w Bullet Journal

Wiecie co jest fajnego w nauce ładnego pisania … że można nim nie tylko napisać list, wypisać życzenia, czy stworzyć piękny plakat … ale można go używać nawet do codziennych spraw czy organizacji.

Zobaczcie jak Planuje swoje wyjazdy Iza z @bajzel_w_bujo

Ja uwielbiam gdy wyjątkowe notatki czy planowanie dużych wydarzeń są napisane inaczej, starannie i tak, by mi miło było w nie zaglądać. Dlatego pilne dni, które wymagają ode mnie zaangażowania czy organizacyjnych działań zawsze staram się rozpisać w kalendarzu w szczególny sposób.

Ostatnio moim oczkiem w głowie stały się literki z arkusza pisma biznesowego. Nie ukrywam że się w tym kroju liter po prostu zatraciłam… a jako że przede mną dość wyjątkowy wyjazd, pełen napiętego grafiku, musiałam siąść z plannerem przy popołudniowej kawce i dobrze to wszystko zaplanować. Powstało kilka ważnych zagadnień, planu wycieczki, czy kieszeń na bilety … miejsca na wypisanie cen, organizacje dojazd czy wypunktowanie listy ważnych rzeczy do zapakowania (oczywiście punktowymi markerami) …  a to wszystko podkreślone miłymi dla oka literkami 

Czy Wam zdarza się używać ozdobnych krojów liter na codzień? A może lubicie pobawić się pismem w innych, mniej oficjalnych sytuacjach?

Produkty z artykułu

Dodaj komentarz