You are currently viewing Literkowe bony – kreatywny prezent na Dzień Taty

Literkowe bony – kreatywny prezent na Dzień Taty

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami.  Moje dzieci uwielbiają podarowywać własnoręcznie przygotowane prezenty, jednak z roku na rok pomysłów mamy coraz mniej.
W tym roku z pomocą przyszły nam Wzorniki “Letteringuje z dzieckiem” Kreatywne literki dla przedszkolaków oraz Wzorniki “Dni” Letteringuje.

Podczas zabawy z kreatywnymi literkami z moimi przedszkolakami wpadliśmy na pewien pomysł. Może by tak stworzyć własnoręcznie wykonane bony do wykorzystania z okazji tego wyjątkowego dnia? Dzięki nim tata będzie mógł skorzystać z różnych niespodzianek, które przygotujemy specjalnie dla niego. Pomysły na treść bonów wybrały dzieci, bazując na słowach we wzorniku.

Przygotowaliśmy bazy pod bony w formacie A6. Zaokrągliliśmy rogi, nakleiliśmy taśmy ozdobne i zaczęliśmy malować tła za pomocą rozcieńczonych w wodzie Brush Penów. Inwencja była dowolna, a powstałe wzory iście unikatowe.

Po wyschnięciu odkleiliśmy taśmy, a w powstałych w ten sposób miejscach wpisaliśmy hasła. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić nasze bony, dopisaliśmy na nich hasła ze wzornika „Dni” Letteringuje. Dzięki nim stworzyliśmy niepowtarzalne i piękne bony, które z pewnością spodobają się tacie.

Hasła mogą dopisać także dzieci z wykorzystaniem kalki technicznej. To dla nich świetna
zabawa i nowe odkrycie, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach kalki używane są już bardzo rzadko. Wzorniki Letteringuje są świetnym narzędziem do tworzenia kreatywnych i oryginalnych
prac. Dodając do tego wyobraźnię, która nie zna granic, stworzyć można wyjątkowe prezenty nie
tylko dla taty.

Post przygotowała dla nas Weronika @dekolorowane

Produkty użyte w poście

Dodaj komentarz