Klub Letteringuje

Postanowiłam stworzyć miejsce, które będzie w przystępnej cenie, oraz dla każdego, kto chce kaligrafować czy letteringować z grupą! Niezależnie od miejsca, w którym się teraz znajduje.

Co miesiąc pojawiać się będą nowe rzeczyKlub Letteringuje to nie tylko wsparcie mojej działalności, ale i możliwość uczenia się kaligrafii, letteringu i spędzania przyjemnie czasu wolnego.

Dla kogo jest Klub?

Zarówno dla początkujących, jak i tych już bardziej zaawansowanych. To miejsce dla każdego poszukującego nowego hobby, pasji czy relaksuNie musisz potrafić rysować czy mieć zdolności manualnychLettering jest niesamowity, bo każdy z odrobiną mojej pomocy może stworzyć dzieło! Ponadto zostając moim Patronem otrzymasz zniżkę do sklepu na zakup materiałów, dostęp do grupy na Discordzie, gdzie poza spotkaniami i rozmowami dziać się będzie magia!

Co otrzymasz w ramach Klubu?

W zależności od wybranego progu będziemy się spotykać na livach dwa razy w miesiącu, na 1,5-2 godziny i wspólnie uczyć się aktualnego tematu. Jeśli nie możesz być na spotkaniu, nic nie tracisz. Będziesz mieć dostęp do filmów, w każdym momencie. Istnieje też próg gdzie możesz wykupić sam dostęp do materiałów, oraz filmu instruktażowych nagranych z liva. To ty wybierasz co najbardziej Cię kręci w danym momencie.

 

KLUB TWORZYMY WSPÓLNIE I NADAJEMY JEMU TOR

Myślę by podzielić to w ten sposób - podaje przykład - 

Pierwszy miesiąc - Październik - uczymy się nowego kroju liter i uczymy się od razu wykorzystywać go tworząc wyrazy, zdania czy plakaty 
drugi miesiąc - Listopad - uczymy się nowej techniki kaligrafii/letteringu - Modern Calligraphy
trzeci miesiąc - Grudzień - tworzymy daną tematyczną pracę danym produktem lub techniką. np. malujemy litery akrylem na płótnie albo ozdabiamy olejowymi pisakami bombki

i znów kolejny miesiąc uczymy się nowej techniki kaligrafii - np. ribbon lettering. Potem kolejny miesiąc to nowy krój liter a kolejny miesiąc to miesiąc z tematem - np. zrób litery bez pisania czy namaluj owocem cały plakat ;)

Ja na początku miesiąca np. w pierwszy poniedziałek miesiąca zrobię live dla wszystkich Klubowiczów - live organizacyjny wraz z postem organizacyjnym i wysyłką maila z linkami - omawiam co będziemy robić w danym miesiącu, jakie materiały będą nam potrzebne dodatkowo które każdy musi zorganizować we własnym zakresie (oczywiście można w moim sklepie korzystając ze specjalnej zniżki), mówię kiedy widzimy się na live głównym oraz kiedy nagranie zostanie udostępnione. Planuję zorganizować to w ten sposób, że nasze spotkanie na żywo podczas którego uczyć będziemy się danego tematu - będzie mniej więcej w połowie miesiąca (np drugi piątek czy sobota miesiąca) tak by na spokojnie został czas na naukę danego stylu, literek, wykonanie zadań, pytania itp. do końca danego miesiąca. Ja również będę przygotowywać dla was konkretne karty pracy, np. wzorniki do ćwiczeń danego kroju, techniki czy stylu. Opisy produktowe i wraz z wami tworzyć będę posty na konto Letteringuje z testów różnych produktów do Letteringu i kaligrafii.

Chciałabym by Klub pobudził w was kreatywność, zaangażował w kreację, tworzenie i dał odskocznię od codzienności. Niech klub będzie wyzwaniem ale i miejscem spełniania swoim pasji, odkrywania swoich mocnych stron i miejscem gdzie bezpiecznie się zrelaksujesz. W głębi serca marzę również o zjazdach, wspólnych klubowych wyjściach na wystawy czy wspólne chlapanie farbą o zachodzie słońca :D rozmarzyłam się, hehe

 

>> DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ <<

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.