Warsztaty

Autorskie warsztaty Kaligrafii Nowoczesnej! Brush Letteringuje dla każdego!

Razem ze mną poznaj techniki brush letteringu i modern calligraphy. Zapraszam Cię na 3 godzinną sesję z hand letteringem, podczas której poznasz nie tylko podstawy i narzędzia, ale także nauczysz się pięknie pisać oraz tworzyć plakaty, kolaże i wiele innych kreatywnych form.

 
Jaką wiedzę zdobędziesz podczas warsztatów?

- wstęp do kaligrafii – podstawy oraz narzędzia
- poznacz Brush Lettering i jego wariacje
- kroje liter i wzorniki alfabetu (w tym autorskie wzory krojów liter)
- paleta barw, dobieranie kolorów, mieszanie i blendowanie 
- cieniowanie 
- podstawowe zasady kompozycji i budowy liter

Każdy warsztat zakończony jest artystyczną kreacją, sprawdzającą zdobytą wiedzę podczas spotkania. Wspólnie tworzymy plakaty, kolaże, kartki i wiele ciekawych form plastycznych z użyciem kaligrafii nowoczesnej. Po zakończeniu kursu, uczestnicy wychodzą z przygotowaną przez siebie pracą, gotową do powieszenia na ścianie czy postawienia na biurku.


*na indywidualne życzenie grupy istnieje możliwość dopasowania tematycznego pracy np. do pory roku, zbliżających się świąt, etc.


Moduły warsztatów są dostosowane dla osób z poziomem podstawowym oraz rozszerzone o wersję dla osób z poziomem średnio zaawansowanym. O ogólnym poziomie zaawansowania warsztatów i tempie pracy decyduje grupa podczas spotkania.


Jakie narzędzia otrzymasz podczas warsztatów?

- narzędzia dostępne podczas samego spotkania czyli brush peny, papiery, pędzle, farbki, tusze, obsadki, stalówki etc.
- pakiet warsztatowy do samodzielnej pracy w domu (wydruki, ołówek, 2 różne brush peny)
- wzorniki i materiały do samodzielnego druku (wysłane mailowo po warsztatach, poradnik plus wzorniki)

Miejsce warsztatów i terminy:

 

- 12.06. niedziela g 11-14 Gdynia - Lilki Szpilki - Brush Lettering

- 17.07. niedziela g 11-14 Olsztyn - Playschool - Brush Lettering

- 29.05. niedziela g 10-13 Warszawa - moja Pracownia - Brush Lettering

- 02.07. sobota g 14-17 Poznań - Jagoda nie Porzeczka - Brush Lettering

- 02.07. sobota g 18-20 Poznań - Jagoda nie Porzeczka - wieczorne warsztaty modern Calligraphy stalówką tylko dla dorosłych

- 03.07. niedziela g 11-14 Poznań - Jagoda nie Porzeczka - Brush Lettering

- 20.08. sobota g 10-13 Szczecin - kawiarnia Miedzy wierszami  - Brush Lettering

- 20.08. sobota g 14-17 Szczecin - kawiarnia Miedzy Wierszami - Brush Lettering


Informacje organizacyjno-techniczne

koszt warsztatów – 200 zł (cena zawiera narzędzia, materiały, poczęstunek, kawa i herbata) – obowiązują zapisy!

płatność za warsztaty – w momencie rezerwacji miejsca warsztatowego należy uiścić opłatę rezerwacyjną w kwocie 100 zł. Pozostała kwota powinna zostać opłacona na tydzień przed rozpoczęciem warsztatów. W przypadku braku kontaktu i wpłaty rezerwacji po 7 dniach następuje zwolnienie miejsca i anulowanie zamówienia. Jeśli potrzebujesz rozłożyć płatność w czasie napisz do mnie -> kontakt@pracowniapatki.pl - dogadamy się :)

odwołanie uczestnictwa w warsztatach – w przypadku odwołania miejsca na warsztaty, opłata rezerwacyjna nie jest zwracana. W przypadku opłaty całości uczestnictwa w warsztatach oraz zwolnienia miejsca w terminie 48 godzin przed planowaną datą wydarzenia, koszty uczestnictwa nie są zwracane

- odwołanie z przyczyn organizatora – w przypadku odwołania wydarzenia z przyczyn Organizatora, całość opłaty zostaje zwrócona w terminie 5 dni


UWAGA – nie ma możliwości złożenia zamówienia na warsztaty i produkty ze sklepu jednocześnie. W przypadku zainteresowania uczestnictwem w warsztatach oraz chęcią zakupu produktów ze sklepu pracowniapatki.pl proszę o złożenie dwóch osobnych zamówień. Zamówienia łączone nie będą realizowane.


- Jeśli chcesz złożyć zamówienie z odbiorem osobistym podczas warsztatów, na które się zapisałeś wybierz opcję ODBIÓR OSOBISTY i napisz mi w uwagach „ODBIÓR – WARSZTATY, data + miejsce warsztatów)

 

Żaden termin ani miejsce Ci nie pasuje?
zobacz aktualne warsztaty ONLINE tutaj

Masz większą grupę i chcesz bym poprowadziła dla was warsztaty?
Napisz do mnie na maila -> kontakt@pracowniapatki.pl

 

jeśli nie ma miejsc lub sprzedaż biletów jeszcze się nie rozpoczęła możesz kliknąć w „powiadom o dostępności” zostawisz wtedy do siebie maila a ja Cię poinformuje jak sprzedaż wystartuje/ zwolni się miejsce lub zaplanowany zostanie nowy termin :)

>>ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY<<

 

WARSZTATY ONLINE - podstawy Brush Letteringu
Dożywotni dostęp do grupy, nagrań i materiałów, które pomogą Ci wystartować i uporządkują Twoją wiedzę i umiejętności w Jednej z technik współczesnej kaligrafii - Brush Letteringu.
KUP DOSTĘPChcesz spotkać się ze mną w dogodnym dla Ciebie terminie? Masz ochotę porozmawiać o swoich literkach? Coś Ci nie wychodzi? Coś chcesz poprawić? Może po prostu nie lubisz spotkań w dużej grupie i chcesz spotkać się ze mną indywidualnie albo ze swoją przyjaciółką/siostrą/mamą/córką sam na sam ze mną? Nie ma problemu. Możemy umówić się w dogodnym dla nas terminie. Ja przygotuje odpowiednie materiały i będziemy działać. Na co dzień takie spotkania odbywają się w Warszawie w mojej Pracowni na Żoliborzu, trwają od 1,5h do 3h w zależności od Twoich/Waszych potrzeb. 

Ile to kosztuje?
Wycena dokonywana jest indywidualnie ze względu na koszt materiałów, które będę musiała przygotować. Przykładowo spotkanie indywidualne z materiałami podczas spotkania plus pakiet do domu z dwoma brush penami to koszt 300zł.

Jak się zapisać?
Napisz maila -> kontakt@pracowniapatki.pl
lub zadzwoń do mnie -> 790 235 256

Czy tylko Warszawa wchodzi w grę?
Nie, jednak inne miasta do wyceny mają doliczane kwoty dojazdu, no chyba, że akurat w danym mieście przebywam. Proszę pisać :)

Czy można się spotkać online?
Oczywiście! Wtedy materiały wysyłam kurierem lub paczkomatem i łapiemy się w umówionym terminie i ćwiczymy wspólnie.

Czy takie spotkania mogą być dla większych zorganizowanych grup?
Oczywiście! Jeśli chcesz bym poprowadziła warsztaty dla Twojej firmy, dla Twoich znajomych na urodzinach, dla dzieciaków* w szkole czy na evencie - nie ma problemu! Dogadamy się. Ja wszystko załatwię.
* dzieci powyżej 11 rż.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl