Warsztaty

Autorskie warsztaty Kaligrafii Nowoczesnej - Brush Letteringuje oraz Modern Calligraphy dla każdego!

Razem ze mną poznaj techniki brush letteringu i modern calligraphy. Zapraszam Cię na 3 godzinną sesję z hand letteringem, podczas której poznasz nie tylko podstawy i narzędzia, ale także nauczysz się pięknie pisać oraz tworzyć plakaty, kolaże i wiele innych kreatywnych form.

 
Jaką wiedzę zdobędziesz podczas warsztatów?

- wstęp do kaligrafii – podstawy oraz narzędzia
- poznacz Brush Lettering/Modern i jego wariacje
- kroje liter i wzorniki alfabetu (w tym autorskie wzory krojów liter)
- paleta barw, dobieranie kolorów, mieszanie i blendowanie 
- cieniowanie 
- podstawowe zasady kompozycji i budowy liter

Każdy warsztat zakończony jest artystyczną kreacją, sprawdzającą zdobytą wiedzę podczas spotkania. Wspólnie tworzymy plakaty, kolaże, kartki i wiele ciekawych form plastycznych z użyciem kaligrafii nowoczesnej. Po zakończeniu kursu, uczestnicy wychodzą z przygotowaną przez siebie pracą, gotową do powieszenia na ścianie czy postawienia na biurku.


*na indywidualne życzenie grupy istnieje możliwość dopasowania tematycznego pracy np. do pory roku, zbliżających się świąt, etc.


Moduły warsztatów są dostosowane dla osób z poziomem podstawowym oraz rozszerzone o wersję dla osób z poziomem średnio zaawansowanym. O ogólnym poziomie zaawansowania warsztatów i tempie pracy decyduje grupa podczas spotkania.


Jakie narzędzia otrzymasz podczas warsztatów?

- narzędzia dostępne podczas samego spotkania czyli brush peny, papiery, pędzle, farbki, tusze, obsadki, stalówki etc.
- pakiet warsztatowy do samodzielnej pracy w domu (wydruki, ołówek, 2 różne brush peny)
- wzorniki i materiały do samodzielnego druku (wysłane mailowo po warsztatach, poradnik plus wzorniki)

Miejsce warsztatów i terminy:


- 28.08. niedziela g 10-13 Warszawa - moja Pracownia Letteringuje - Brush Lettering

- 28.08. niedziela g 14-17 Warszawa - moja Pracownia Letteringuje - Modern Calligraphy stalówką

- 24.09. sobota g 10-13 Łódź - Parkiet - Brush Lettering

- 24.09. sobota g 14-17 Łódź - Parkiet - Modern Calligraphy stalówką

- 25.09. niedziela g 11-14 Olsztyn - Playschool - Brush Lettering

- 1.10. sobota g 11-14 Poznań - sklep Jagoda Nie Porzeczka - Brush Lettering

- 1.10 sobota g 15-18 Poznań - sklep Jagoda Nie Porzeczka - Moder Calligraphy stalówką

- 2.10. niedziela g 10-13 Poznań - sklep Jagoda Nie Porzeczka - Brush Lettering

 

Planowane dalsze terminy (zapisy po 4 września) 

- 16.10 Warszawa

- 22-23.10. Bielsko-Biała

- 29.10 Wrocław

- 5-6.11 Gdynia

- 26-17.11 Poznań

- 3-4.12 Warszawa


Informacje organizacyjno-techniczne

koszt warsztatów – 200 zł Brush Lettering (cena obowiązuje do końca sierpnia, od września cena wzrośnie do 250zł) 280zł Modern Calligraphy (cena zawiera narzędzia, materiały, poczęstunek, kawa i herbata) – obowiązują zapisy!

płatność za warsztaty – w momencie rezerwacji miejsca warsztatowego należy uiścić opłatę rezerwacyjną w kwocie 100 zł (tylko płatność przelewem) Pozostała kwota powinna zostać opłacona na tydzień przed rozpoczęciem warsztatów. Jest mozliwość zapłacenia od razu szybkim przelewem(karta, blik itp) lub poprzez usługę PayPo (możliwość rozłożenia opłaty na raty) W przypadku braku kontaktu i wpłaty rezerwacji po 7 dniach następuje zwolnienie miejsca i anulowanie zamówienia. Jeśli potrzebujesz rozłożyć płatność w czasie napisz do mnie -> kontakt@pracowniapatki.pl - dogadamy się :)

odwołanie uczestnictwa w warsztatach – w przypadku odwołania miejsca na warsztaty, opłata rezerwacyjna nie jest zwracana. W przypadku opłaty całości uczestnictwa w warsztatach oraz zwolnienia miejsca w terminie 48 godzin przed planowaną datą wydarzenia, koszty uczestnictwa nie są zwracane

- odwołanie z przyczyn organizatora – w przypadku odwołania wydarzenia z przyczyn Organizatora, całość opłaty zostaje zwrócona w terminie 5 dni


UWAGA – nie ma możliwości złożenia zamówienia na warsztaty i produkty ze sklepu jednocześnie. W przypadku zainteresowania uczestnictwem w warsztatach oraz chęcią zakupu produktów ze sklepu pracowniapatki.pl proszę o złożenie dwóch osobnych zamówień. Zamówienia łączone nie będą realizowane.


- Jeśli chcesz złożyć zamówienie z odbiorem osobistym podczas warsztatów, na które się zapisałeś wybierz opcję ODBIÓR OSOBISTY i napisz mi w uwagach „ODBIÓR – WARSZTATY, data + miejsce warsztatów)

 

Żaden termin ani miejsce Ci nie pasuje?
zobacz aktualne warsztaty ONLINE tutaj

Masz większą grupę i chcesz bym poprowadziła dla was warsztaty?
Napisz do mnie na maila -> kontakt@pracowniapatki.pl

 

jeśli nie ma miejsc lub sprzedaż biletów jeszcze się nie rozpoczęła możesz kliknąć w „powiadom o dostępności” zostawisz wtedy do siebie maila a ja Cię poinformuje jak sprzedaż wystartuje/ zwolni się miejsce lub zaplanowany zostanie nowy termin :)

 

>>ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY<<

 

WARSZTATY ONLINE - podstawy Brush Letteringu
Dożywotni dostęp do grupy, nagrań i materiałów, które pomogą Ci wystartować i uporządkują Twoją wiedzę i umiejętności w Jednej z technik współczesnej kaligrafii - Brush Letteringu.
KUP DOSTĘPChcesz spotkać się ze mną w dogodnym dla Ciebie terminie? Masz ochotę porozmawiać o swoich literkach? Coś Ci nie wychodzi? Coś chcesz poprawić? Może po prostu nie lubisz spotkań w dużej grupie i chcesz spotkać się ze mną indywidualnie albo ze swoją przyjaciółką/siostrą/mamą/córką sam na sam ze mną? Nie ma problemu. Możemy umówić się w dogodnym dla nas terminie. Ja przygotuje odpowiednie materiały i będziemy działać. Na co dzień takie spotkania odbywają się w Warszawie w mojej Pracowni na Żoliborzu, trwają od 1,5h do 3h w zależności od Twoich/Waszych potrzeb. 

Ile to kosztuje?
Wycena dokonywana jest indywidualnie ze względu na koszt materiałów, które będę musiała przygotować. Przykładowo spotkanie indywidualne z materiałami podczas spotkania plus pakiet do domu z dwoma brush penami to koszt 300zł.

Jak się zapisać?
Napisz maila -> kontakt@pracowniapatki.pl
lub zadzwoń do mnie -> 790 235 256

Czy tylko Warszawa wchodzi w grę?
Nie, jednak inne miasta do wyceny mają doliczane kwoty dojazdu, no chyba, że akurat w danym mieście przebywam. Proszę pisać :)

Czy można się spotkać online?
Oczywiście! Wtedy materiały wysyłam kurierem lub paczkomatem i łapiemy się w umówionym terminie i ćwiczymy wspólnie.

Czy takie spotkania mogą być dla większych zorganizowanych grup?
Oczywiście! Jeśli chcesz bym poprowadziła warsztaty dla Twojej firmy, dla Twoich znajomych na urodzinach, dla dzieciaków* w szkole czy na evencie - nie ma problemu! Dogadamy się. Ja wszystko załatwię.
* dzieci powyżej 11 rż.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl