You are currently viewing LITERKOWY PREZENTOWNIK 2022

LITERKOWY PREZENTOWNIK 2022

Jedyny taki, literkowy prezentownik 2022!

Ten rok jest absolutnie wyjątkowy! Kaligraficzna trasa po Polsce, dobiega już prawie końca (ostatnie miejsca na tegoroczne warsztaty złapiecie jeszcze tutaj), najbardziej oryginalne kalendarze adwentowe opuściły pracownię i czekają na otwarcie 1 grudnia (choć wiem, że niektórzy nie wytrzymali i zrobili to już wcześniej!). Czas zatem na ostatnią, przedświąteczną prostą, czyli PREZENTY!

Aby ułatwić Wam tegoroczne listy upominkowe, przychodzę z literkowym prezentownikem od Letteringuje. Startujemy!

A jak arkusze do ćwiczenia krojów liter – bounce lettering, kaligrafia nowoczesna i wiele innych, przydadzą się już na upominki mikołajkowe, z myślą o tych którzy chcą ręcznie wypisać bileciki prezentowe, pięknym, ozdobnym pismem

B jak bon prezentowy czyli opcja dla niezdecydowanych. Jeden bon – wiele możliwości! Do tego – bony nigdy się nie kończą i są idealną opcją, jeśli chcemy zrobić niespodziankę literkowemu freakowi.

C jak cienka linia w górę, gruba w dół, a do tego przydadzą się niezastąpione brush peny, który w sklepie znajdziesz w zestawach oraz do zakupu pojedynczo. (sprawdź)

D jak duży zestaw do nauki Brush Letteringu. Pakiet idealny na start!

E jak Ecoline czyli brush pen z płynną akwarelą w środku


F jak Fudebiyori, zestawy brush penów do nauki pisania średniej wielkości i dużych literek

G jak gadżet miłośnika literek, a najlepiej cały pakiet (sprawdź)

H jak hand madowe prezenty, do których przyda się umiejętność pięknego pisma

I jak inne przydasie, które znajdziecie w tej zakładce sklepowej (sprawdź)

J jak journaling, czyli po prostu pisanie, tworzenie własnego notatnika. Koniec z oglądaniem pięknych stron notatników na Pintereście! Czas na swój własny notes, okraszony pięknymi literami!

K jak kaligrafia i zestaw do jej nauki. Z tym zestawem stalówka nie będzie Ci straszna! (sprawdź)


L jak lekcja indywidualna z Patką z Letteringuje – spędźmy razem czas i nauczmy się czegoś nowego!

M jak Micron, rewelacyjny cienkopis do hand letteringu

N jak notes Letteringuje, doskonałe narzędzie do codziennego ćwiczenia ręki

O jak okolicznościowe, letteringowe kartki mojego projektu, które znajdziesz w tej sekcji.

P jak pakowanie na prezent! Powierz mi ubranie Twojego prezentu. W cenie pakowania dostajesz: papier prezentowy + wstążka/sznurek + bilecik z imieniem.

R jak rabaty. Rób zakupy, zbieraj punkty i wymieniaj je na rabaty, produkty, i wiele innych bonusów! (tu więcej o tym przeczytasz)

S jak startowy zestaw do bullet journal, a w nim notes, akcesoria i wzorniki

T jak tematyczne zestawy – jeśli nie znajdujesz w sklepie zestawu, który by Cię interesował – odezwij się do mnie, a wspólnie wymyślimy najlepszy zestaw, który będzie idealnym prezentem!

U jak unikatowe produkty – moje prace, piórniki, podkładki i wiele innych znajdziesz tutaj

V jak voucher na warsztaty! Spotkajmy się na żywo lub online. Podaruj bliskiej osobie chwilę wytchnienia od codzienności!

W jak wydrukowane plakaty – świąteczne, motywacyjne, do gabinetu, kuchni czy salonu. Autorskie projekty, które ozdobią puste ściany.

Z jak zabawa! Bo w hand letteringu chodzi także o zabawę, odpoczynek, relaks i czas dla siebie. Podaruj sobie dobrą zabawę na te święta.

Z okazji zbliżającego się BLACK FRIDAY mam dla Was niespodziankę!

Już w czwartek w moim sklepie rusza akcja Promocyjna! Jest to moje podziękowanie dla was za ten rok! Obniżam wszystkie zeszyty o ok 15-20% oraz niektóre brush peny (i na sztuki i w zestawach) o ok 10%. Hitem jednak będą produkty cyfrowe (eBooki, wzorniki literkowe i tematyczne), które obniżone będą od 40 do nawet 60% !!

Niech ta promocja zachęci Was do skorzystania z całego alfabetu pomysłów na tegoroczne obdarowywanie. Miło mi będzie jak to właśnie świąteczne zakupy dla siebie albo dla kogoś bliskiego – zrobicie właśnie u mnie 🙂

ściskam,

Dodaj komentarz