Kurs

Autorski Kurs Kaligrafii Nowoczesnej - Letteringuje w Czwartki! 
Razem ze mną poznaj techniki Brush Letteringu oraz Modern Calligraphy wg Letteringuje. Zapraszam Cię na 6 godzinną sesję z kaligrafią współczesną, podczas której poznasz nie tylko podstawy i narzędzia, ale także nauczysz się pięknie pisać oraz tworzyć plakaty, kolaże i wiele innych kreatywnych form. Cały kurs odbywać się będzie stacjonarnie w Warszawie oraz online w podziale na 3 spotkania po 2h, raz w miesiącu. (zapisując się na dwa tematy masz tych spotkań x2 :))

Podczas spotkań poznamy narzędzia, nauczymy się ich obsługiwać, poznamy co do czego i na czym. Przejdziemy od poznania narzędzi, zrobienia rozgrzewki, poznania konkretnych technik oraz zasad kompozycji w Kaligrafii nowoczesnej, które pokażę jak dopasować do siebie, by ta nowa pasja była dla nas przyjemna, relaksująca i pełna oddechu. Spotkania odbywać się będą stacjonarnie w Warszawie ale uczestnicy dostają również możliwość uczestnictwa w formie prowadzonego LIVE na YouTube (link do spotkań wysyłany będzie w dniu spotkania a nagrania ze spotkań będą dostępne dla Kursantów na zawsze) Możesz więc wybrać dla siebie interesującą formę uczestnictwa. Możesz zapisać się na cały cykl spotkań od razu lub wybrać tylko te interesujące Cię tematy :)

Ruszamy już 12 stycznia!

Po więcej szczegółów zapraszam już do konkretnych opisów spotkań, kliknij w kafelek poniżej, który Cię interesuje. 

   

 

 

Kurs kierowany jest dla osób początkujących, dla tych, które chcą zacząć naukę oraz tych, które już piszą ale nie są zadowolone z efektów.

W razie dodatkowym pytań -> kontakt@pracowniapatki.pl

 

Podstawy masz już za sobą?

Chcesz dalej rozwijać się w Kaligrafii razem z innymi miłośnikami Letteringu? Zapisz się do naszego KLUBU!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.